Nieuws

25.04.11 Leeuwtjescriterium Knokke

Op de eerste manche van het leeuwtjescriterium in Knokke, waren er podiumplaatsen voor Merel Missault (ben meisjes - 3e), Arthur Penson (ben jongens - 3e), Lotte Thomas (pup meisjes - 2e) en Judith Debaere (min meisjes - 3e). Het eerste clubrecord bij de jeugd werd gelopen door Arthur Penson op de 600m : 2'04''54

Maar liefst 42 OB-atleten op de eerste wedstrijd van het leeuwtjescriterium in Knokke. Onder een stralende zomerzon voor velen van hen de eerste echte wedstrijd op de piste.

Enkele sfeerbeelden zijn hier te bekijken.

Uitslagen van de OB atleten :

* Benjamins meisjes :

- Merel Missault : 3e : 1067 p : 60m-10''06, ver-2m74, kogel-4m70, 600m-2'14''65

- Arwen Smekens : 9e : 770 p : 60m-11''03, ver-2m53, kogel-4m86, 600m-2'22''61

- Eloise Van Calster : 13e : 341 p : 60m-12''65, ver-2m18, kogel-5m09, 600m-2'47''76

- Devisch Hannah : 14e : 257 p : 60m-12''31, ver-2m18, kogel-4m39, 600m-3'10''78

* Benjamins jongens :

- Penson Arthur : 3e : 1328 p : 60m-10''10,ver-3m15, kogel-5m64, 600m-2'04''54 (nieuw clubrecord !!)

- Baert Luka : 4e : 939 p : 60m-10''85, ver-2m87, kogel-6m54, 600m-2'25''06

- Decorte Elias : 5e : 656 p : 60m-11''35,ver-2m60, kogel-6m18, 600m-2'42''84

- Moens Baptiste : 6e : 595 p : 60m-11''46, ver-2m73, kogel-5m30, 600m-2'41''65

- Badawi Kassem : 8e : 497 p : 60m-12''54, ver-2m53, kogel-4m43, 600m-2'28''61

- Badawi Younes : 9e : 395 p : 60m-12''50, ver-2m41, kogel-4m28, 600m-2'37''80

* Pupillen meisjes :

- Lotte Thomas : 2e : 1554 p : 60m-9''48, ver-4m02, discus-14m25, 1000m-3'48''98

- Van Hoornweder Leontine : 4e : 1357 p : 60m-9''08, ver-3m59, discus-10m38, 1000m-4'06''42

- Bucquoye Axelle : 5e : 1267 p : 60m-9''37, ver-3m70, discus-9m25, 1000m-4'09''60

- Desnyder Jolien : 6e : 1225 p : 60m-10''67, ver-3m87, discus-14m56, 1000m-3'55''22

- Contant Elise : 8e : 1097 p : 60m-10''01, ver-3m09, discus-13m20, 1000m-4'04''77

- Montaigne Chloe : 9e : 1090 p : 60m-10''32, ver-3m34, discus-16m33, 1000m-4'12''92

- Decorte Lune : 10e : 1061 p : 60m-9''75, ver-2m97, discus-19m11, 1000m-4'37''79

- Penson Emma : 11e : 1048 p : 60m-10''19, ver-3m19, discus-10m30, 1000m-4'01''25

- Deceuninck Noor : 13e : 920 p : 60m-10''25, ver-2m94, discus-12m31, 1000m-4'17''67

- Sayoud Mona : 14e : 885 p : 60m-10''25, ver-2m83, discus-13m65, 1000m-4'25''04

- Ongenae Zohra : 15e : 749 p : 60m-9''89, ver-3m09, discus-12m34, 1000m-NA

- Tant Aline : 16e : 729 p : 60m-10''59, ver-3m00, discus-9m74, 1000m-4'33''57

- Van de Sande Amelie : 17e : 627 p : 60m-11''06, ver-2m77, discus-12m11, 1000m-4'38''52

- Reynaert Charlotte : 19e : 358 p : 60m-11''23, ver-2m69, discus-GP, 1000m-5'01''29

* Pupillen jongens :

- Bonte Martijn : 10e : 1469 p : 60m-9''29, ver-3m66, discus-12m40, 1000m-3'50''67

- Denys Andreas : 14e : 1292 p : 60m-10''17, ver-3m41, discus-15m20, 1000m-3'47''34

- Smekens Kevin : 16e : 1126 p : 60m-10''11, ver-3m15, discus-9m28,1000m-3'49''31

- Vermeersch Kilian : 18e : 1080 p : 60m-10''16, ver-2m84, discus-11m13, 1000m-3'50''91

- Baert Arno : 19e : 1056 p : 60m-9''99, ver-3m02, discus-11m84, 1000m-4'05''60

- Denys Jasper : 21e : 1014 p : 60m-10m73, ver-2m61, discus-8m81, 1000m-3'35''17

- Warmoes Ruben : 22e : 973 p : 60m-10''01, ver-2m66, discus-14m81, 1000m-4'17''46

- Debruycker Robbe : 24e : 832 p : 60m-10''79, ver-3m03, discus-10m71, 1000m-4'13''08

* Miniemen meisjes :

- Debaere Judith : 3e : 2290 p : 80m-11''28, hoog-1m15, kogel-8m59, discus-14m78, 1000m-3'29''42

- De Baene Hanne : 11e : 2066 p : 80m-12''65, hoog-1m29, kogel-7m96, discus-19m97, 1000m-3'46''92

- Vandekerckhove Silke : 14e : 1893 p : 80m-11''88, hoog-1m15, kogel-7m65, discus-15m28, 1000m-3'56''49

- Van Parys Lucie : 16e : 1866 p : 80m-12''46, hoog-1m20, kogel-7m59, discus-16m78, 1000m-3'54''64

- Van Calster Laura : 22e : 1510 p : 80m-12''65, hoog-1m10, kogel-7m11, discus-10m69, 1000m-4'06''37

- Ballegeer Amber : 25e : 856 p : 80m-12''30, hoog-GP, kogel-7m41, discus-GP, 1000m-NG

- Verheye Megan : 26e : 633 p : 80m-14''79, hoog-0m95, kogel-5m76, discus-9m63, 1000m-NG

* Miniemen jongens :

- Warmoes Sander : 6e : 2054 p : 80m-11''33, hoog-1m15, kogel-5m78, discus-19m25, 1000m-3'44''67

- Penson Victor : 12e : 1556 p : 80m-13''39, hoog-1m15, kogel-4m43, discus-13m56, 1000m-3'34''32

- Van de Sande Tibo : 13e : 1428 p : 80m-12''59, hoog-1m05, kogel-4m59, discus-14m24, 1000m-3'59''38

 

De volledige uitslag kan je hier raadplegen