Nieuws

20.08.17 Weekendoverzicht

Naast enkele persoonlijke records werd de oogst van het weekend vastgelegd op 5 provinciale kampioenen en 4 podiumplaatsen in het Leeuwtjescriterium

 

Zaterdag stond in Roeselare het provinciaal kampioenschap hamerslingeren en gewichtwerpen op het programma. Ouderdomsdeken Carolus Moens pakte in beide disciplines de titel in zijn leeftijdscategorie (hamer-12m12, gewicht-5m46). Bij de + 70-jarigen was Leopold De Rocker eveneens de beste in beide disciplines (hamer-24m26, gewicht-9m87). Eric De Rocker was dan weer de beste in het gewichtwerpen bij de +60-jarigen (8m24).

Verschillende top tien noteringen tijdens het Leeuwtjescriterium in Oostende.Eline Spilliaert eindigde als 7e bij de benjamins meisjes, bij de jongens ging de overwinning naar Lauren Defever, Emile Gnimassou werd 3e, Briek Tanghe 4e en Luka Damman sloot de top 10 af. Pupillen Jade Cuvelier en Shanaya Schollaert werden respectievelijk 4e en 5e en misten dus net het podium. Dat was ook het geval voor Julien Gnimassou en Baptiste Bucquoye bij de jongens, maar de podiumplaats kwam er toch want Benjamin De Craene pakte er de overwinning. Chelsea Timmerman mocht het zilver in ontvangdst nemen bij de miniemen, Stiien Van Tieghem werd er 8e.  Bij de jongens was de 8e plaats voor Alexander De Craene, Manu Dela Ruelle werd 10e.

Alessandro Van de Sande was de enige deelnemer aan het BK meerkampen. Na een slechte landing in het verspringen waarbij hij een blessure opliep aan de knie, moest Alessandro noodgedwongen forfait geven voor de rest van de meerkamp. Op de Flanders Cup in Kessel-Lo verbeterden zowel Arthur Daenens als Hannes Moons hun persoonlijk record op de 800m. Arthur deed er maar lefst anderhalve seconde af (1'56''66), Hannes verbeterde zich tot 2'00''24. Op de kermismeeting in Roeselare kon Amber Ryckier zich ook nog verbeteren in het speerwerpen met een worp van 27m15

 

 

19.08.17 PK hameslingeren-gewichtwerpen Roeselare

  • Eric De Rocker (M60) : hamer-20m07, gewicht-8m24 (GOUD), kogel-9m22
  • Leopold De Rocker (M70) : hamer-24m26 (GOUD), gewicht-9m87 (GOUD), kogel-8m32
  • Carolus Moens (M90) : hamer-12m12 (GOUD), gewicht-5m46 (GOUD), kogel-4m77

19-20.08.17 BK Meerkamp Deinze

  • Alessandro Van de Sande (sen) : 100m-11''43 (wind +1.2), ver-6m37 (wind +4.0), kogel-10m88

19.08.17 Flanders Cup Kessel-Lo

  • Arthur Daenens (sch) : 800m-1'56''66 (pr)
  • Hanne De Baene (jun) : polsstok-3m62
  • Hannes Moons (sen) : 800m-2'00''24 (pr)

19.08.17 Meeting Zwevegem

  • Emile Naeyaert (sch) : 100m-12''36 (wind +3.9), 200m-25''36 (wind +3.6)
  • Jasper Annys (sch) : 100m-11''91 (wind +2.7), 200m-23''85 (wind +2.8)
  • Marie Astaes '(sen) : 800m-2'26''01
  • Laurence Opsomer (sen) : 3000m-12'48''37

20.08.17 Kermismeeting Roeselare

  • Amber Ryckier (cad) : speer-27m15 (pr)
  • Jolien Desnyder (sch) : discus-26m30, speer-31m70
  • Alexander Bonte (sen) : 400m-53''20

19.08.17 Leeuwtjescriterium Oostende

  • Eline Spilliaert (ben) : 995 punten - 7e plaats
    • 60m-10''00 (pr), ver-3m21 (pr), hockey-14m60 (pr), 600m-2'19''58
  • Finn Damman (ben) : 725 punten - 14e plaats
    • 60m-10''42 (pr), ver-2m89 (pr), hockey-9m18, 600m-2'24''99 (pr)
  • Floor Delaere (ben) : 603 punten - 16e plaats
    • 60m-10''87, ver-2m81, hockey-12m51, 600m-2'31''80
  • Lauren Defever (ben) : 1500 punten - 1e plaats
    • 60m-9''42 (pr), ver-3m61 (pr), hockey-17m72, 600m-2'00''70
  • Emile Gnimassou (ben) : 1273 punten (pr) - 3e plaats
    • 60m-9''69 (pr), ver-3m39 (pr), hockey-18m23, 600m-2'09''31 (pr)
  • Briek Tanghe (ben) : 1224 punten - 4e plaats
    • 60m-10''26 (pr), ver-3m26, hockey-24m80 (pr), 600m-2'08''00
  • Luka Damman (ben) : 766 punten (pr) - 10e plaats
    • 60m-10''15 (pr), ver-2m62, hockey-13m11, 600m-2'26''57
  • Jade Cuvelier (pup) : 1660 punten - 4e plaats
    • 60m-9''38, ver-3m69, kogel-6m44 (pr), 1000m-3'45''22
  • Shanaya Schollaert (pup) : 1602 punten (pr) : 5e plaats
    • 60m-9''69, ver-3m88 (pr), kogel-5m20 (pr), 1000m-3'38''57
  • Benjamin De Craene (pup) : 1047 punten - 1e plaats
    • 60m-8''78 (pr), ver-4m33, kogel-7m12, 1000m-3'41''21
  • Julien Gnimassou (pup) : 1725 punten (pr) : 4e plaats
    • 60m-9''08 (pr), ver-3m92 (pr), kogel-5m58 (pr), 1000m-3'46''10
  • Baptiste Bucquoye (pup) : 1517 punten - 5e plaats
    • 60m-9''29 (pr), ver-3m49, kogel-6m36, 1000m-4'01''07
  • Chelsea Timmerman (min) : 2510 punten - 2e plaats
    • 80m-11''19, hoog-1m35, kogel-9m38, speer-19m65, 1000m-3'48''17
  • Stien Van Tieghem (min) : 2073 punten - 8e plaats
    • 80m-12''35, hoog-1m15, kogel-7m14 (pr), speer-20m26, 1000m-3'31''99
  • Alexander De Craene (min) : 2160 punten - 8e plaats
    • 80m-10''71 (pr), hoog-1m38, kogel-8m37 (pr), speer-22m28, 1000m-DNS
  • Manu Dela Ruelle (min) : 2089 punten - 10e plaats
    • 80m-11''55 (pr), hoog-1m15, kogel-5m35, speer-19m66 (pr), 1000m-3'33''66
  • Laurel Vandecasteele (min) : 1969 punten - 13e plaats
    • 80m-11''49 (pr), hoog-1m20, kogel-5m77, speer-18m33, 1000m-3'56''52