KAMPIOENEN 2009-2010


EUROPESE KAMPIOENEN

Goud EK:

Outdoor

23.07.10
Emile Pauwels
master heren M90
800m
5'00"07



Indoor

06.03.10 Emile Pauwels master heren M90 hoog 0m95
04.03.10
Emile Pauwels
master heren M90
speer (400 gr)
13m61

 

Zilver EK:

Outdoor

23.07.10 Emile Pauwels master heren M90 200m 52"04
20.07.10 Emile Pauwels master heren M90 400m 2'03"35
19.07.10 Emile Pauwels master heren M90 hoog 0m98
17.07.10
Emile Pauwels
master heren M90
100m
26"02



Indoor

06.03.10 Emile Pauwels master heren M90 1500m 10'32"80
04.03.10
Emile Pauwels
master heren M90
3000m
23'31"33

 

Brons EK:

Outdoor

21.07.10
Emile Pauwels
master heren M90
speer (400 gr)
14m09

 

Indoor

06.03.10 Emile Pauwels master heren M90 400m 2'19"42
03.03.10 Emile Pauwels master heren M90 800m 5'03"11
03.03.10 Emile Pauwels master heren M90 200m 56"55
02.03.10
Emile Pauwels
master heren M90
60m
22"21

 



BELGISCHE Kampioenen

Goud BK:

Outdoor

12.09.10 Sarah Rutjens juniores dames 100m 11"97
12.09.10 Sarah Rutjens juniores dames 200m 24"56
12.09.10 Yentl vandenberghe juniores dames speer 42m20
12.09.10 Philip Milanov juniores heren discus (1,75 kg) 54m28
12.09.10 Matthias Stubbe beloftes heren 1500m 3'53"45
05.09.10 Jarne Duchateau cadetten heren speer 60m13
04.09.10 Joshi Vermeire cadetten heren 100m 11"66
12.06.10 Emile Pauwels master heren M90 speerwerpen 14m17
12.06.10 Emile Pauwels master heren M90 400m 1'59"55
12.06.10
Roland Somers
master heren M65
speerwerpen
39m25

 

Indoor

07.03.10 Alexander Bonte cadetten heren 200m 24"10
06.03.10
Sarah Rutjens
junioren dames
60m
7"69

 

Zilver BK:

Outdoor

12.09.10 Yentl vandenberghe juniores dames 800m 2'12"45
12.09.10 Mireille Rossaert beloftes dames 400m 61"19
12.09.10
Levi Hoste
juniores heren
3000m steeple
9'33"82

 

Indoor

06.03.10 Eva Dejonghe beloften dames 800m 2'19"26
06.03.10 Yasmine De Wulf junioren dames 1500m 5'05"64
06.03.10
Sarah Rutjens
junioren dames
200m
24"91

 

Brons BK:

Indoor

21.02.10
Mathias Stubbe
senioren heren
800m
1'53"70

 


VLAAMSE Kampioenen

Goud KVV:

Outdoor

15.08.10 Leander Tommelein scholieren heren 400mH 56"62
15.08.10
Leander Tommelein
scholieren heren
110mH
14"64

 

Zilver KVV:

Outdoor

15.08.10 Jarne Duchateau cadetten heren speer 51m70
15.08.10
Amber Vanbossel
cadetten dames
hoog
1m60

 

Indoor

17.01.10
Leander Tommelein
scholieren heren
60mH
8"23

 

Brons KVV:

Outdoor

15.08.10
Marie Astaes
scholieren dames
400m
60"06

 


Provinciale Kampioenen

Goud PK:

Outdoor

28.08.10 Levi Hoste juniores heren 3000m steeple 9'27"76
25.04.10 Jasper Van Steenkiste cadetten heren 1500m 4'53"81
25.04.10 Jarne Duchateau cadetten heren speer 51m70 (CR)
25.04.10 Leander Tommelein scholieren heren 110mH 15"17
25.04.10 Sarah Rutjens junioren dames 100m 12"21
25.04.10 Yasmine De Wulf junioren dames 800m 2'28"01
25.04.10 Stein Vandaele senioren heren 5000m 16'28"61
25.04.10 Bart Maene senioren heren 5000m 16'13"68
24.04.10 Jarne Duchateau cadetten heren discus 30m71
24.04.10 Esther Mahieu scholieren dames 3000m 12'12"50
24.04.10 Yentel Vandenberghe juniores dames speer 40m11
24.04.10 Yentel Vandenberghe juniores dames 1500m 4'39"91
24.04.10 Hanne Vanpoucke juniores dames HSS 10m72
24.04.10 Philip Milanov juniores heren discus 50m90
24.04.10
Levi Hoste
juniores heren
800m
1'57"06

 

Indoor

02.01.10 Jarne Duchateau cadetten heren kogel 9m35
02.01.10 Alexander Bonte cadetten heren hoog 1m61
02.01.10 Alexander Bonte cadetten heren 60m 7"72
02.01.10 Jolien Seys scholieren dames 400m 61"57
02.01.10 Leander Tommelein scholieren heren 60mH 8"62
02.01.10 Sarah Rutjens juniores dames 200m 25"37
02.01.10 Sarah Rutjens juniores dames 60m 7"86
02.01.10 Stein Vandaele juniores heren 1500m 4'15"99
02.01.10 Juan Vyncke juniores heren 60m 7"20
02.01.10 Eva Dejonghe senioren dames 800m 2'22"63
02.01.10
Linde Content
senioren dames
400m
62"96

 

Zilver PK:

Outdoor

22.08.10 Maud Astaes - Amber Vanbossel
Kiona Calus - Bieke Reubens
cadetten dames 4 x 100m 54"27
22.08.10 Alexander Bonte - Jarne Duchateau
Wannes De Craene - Joshi Vermeire
cadetten heren 4 x 100m 48"62
03-04.07.10 Maud Astaes cadetten dames 6-kamp 2 882 ptn
03-04.07.10 Marie Astaes scholieren dames 7-kamp 3 670 ptn
25.04.10 Tom Meire senioren heren 1500m 4'00"91
24.04.10 Maud Astaes cadetten dames ver 4m88
24.04.10 Jasper Van Steenkiste cadetten heren discus 30m71
24.04.10 Felke Duchateau scholieren dames 100mH 16"01
24.04.10
Hanne Vanpoucke
juniores dames
ver
4m86

 

Veldlopen

07.02.10
Levi Hoste
juniores heren
6925m
24'37

 

Indoor

02.01.10 Bieke Reubens cadetten dames 400m 65"07
02.01.10 Yasmine De Wulf juniores dames 800m 2'30"60
02.01.10
Kjell Devloo-Casier
senioren heren
800m
1'59"16

 

Brons PK:

Outdoor

22.08.10 Jonas Maenhoudt - Ruben Cornelus
Thomas Goyvaerts - Jasper Van Steenkiste
cadetten heren 4 x 800m 9'50"07
25.04.10 Felke Duchateau scholieren dames 100m 13"18
25.04.10 Levi Hoste juniores heren 400m 52"24
24.04.10 Alexander Bonte cadetten heren 100m 12"62
24.04.10 Alexander Bonte cadetten heren 200m 24"99
24.04.10 Jarne Duchateau cadetten heren kogel 9m32
24.04.10 Felke Duchateau scholieren dames speer 23m00
24.04.10
Marie Astaes
scholieren dames
400m
60"74

 

Indoor

02.01.10 Marie Astaes scholieren dames 400m 61"91
02.01.10
Marvin Ndiribe
juniores heren
200m
23"20