23.04.17 Provinciale kampioenschappen

Het voorbije weekend stonden de provinciale kampioenschappen AC reeds op het programma. 28 atleten haalden 18 medailles binnen waaronder 4 provinciale titels : Alessandro Van de Sande haalde het op de 110m horden en in het kogelstoten. Aaron Van Lersberghe was de beste op de 800m bij de cadetten en een verrassende Amber Ryckier werd met een stevig pr kampioene in het speerwerpen bij de cadetten.

22.04.17 Provinciaal kampioenschap dag 1 Kortrijk

  • Amber Ryckier (cad) : 300mH-56.0, speer-25m72 GOUD (pr)
  • Brecht De Bleeckere (cad) : 100m reeks-13''43 (pr, wind +0.7), 100m finale-13''56 (wind +2.9), 200m-27''73 (wind +1.7)
  • Aaron Van Lersberghe (cad) : 800m-2'11''67 GOUD
  • Jurre Tournoy (cad) : hoog-1m50
  • Jarne De Keyser (cad) : hoog-1m45, discus-26m46 (pr)
  • Amélie Van de Sande (sch) : speer-30m04 ZILVER
  • Jolien Desnyder (sch) : speer-29m91 BRONS
  • Jasper Annys (sch) : 100m reeks-11''87 (pr, wind +0.9), 100m finale-11''98 (wind +1.6), 200m-23''88 BRONS (wind +2.2)
  • Nathan Van Acker (sch) : 100m reeks-12''96 (wind +0.1), 200m-26''38 (wind +3.4)
  • Arthur Daenens (sch) : 800m-2'05''27 ZILVER
  • Martijn Bonte (sch) : 800m-2'10''35
  • Olivier Bonte (sch) : 800m-2'19''54 (pr)
  • Linde Content (sen) : 1500m-5'21''64 BRONS
  • Laurence Opsomer (sen) : 3000m-12'37''54 BRONS (pr)
  • Maxime Verhelst (sen) : 100m reeks-11''48 (wind +1.8), 100m finale-12'2
  • Hannes Moons (sen) : 800m-2'04''63
  • Willem Rosseel (sen) : 200m-24''85 (wind +2.3)
  • Robin Van Kerckhove (sen) : hoog-1m70 ZILVER
  • Alessandro Van de Sande (sen) : kogel-12m25 GOUD, discus-27m38 BRONS

23.04.17 Provinciaal kampioenschap dag 2 Roeselare

  • Jietse Andries (cad) : 100m-14''17 (pr, wind -0.7), 200m-29''11 (pr, wind +1.4)
  • Ebbe Vanneste (cad) : 400m-59''18 (pr)
  • Jarne De Keyser (cad) : 400m-62''36 (pr), polsstok-2m60 ZILVER
  • Simen Geirnaert (cad) : polsstok-2m20
  • Lotte Thomas (sch) : 200m-27''84
  • Jolien Desnyder (sch) : discus-24m83 (pr), kogel-9m30
  • Amélie Van de Sande (sch) : discus-24m16 (pr), kogel-8m63 (pr)
  • Nathan Van Acker (sch) : hinkstap-10m29 ZILVER (wind -2.5), ver-4m85 (wind +2.0)
  • Emmerson Vandevoorde (sch) : 400m-54''28 BRONS
  • Emile Naeyaert (sch) : 400m-55''71
  • Andreas Denys (sch) : speer-39m85 (pr)
  • Linde Content (sen) : 800m-2'33''44
  • Alessandro Van de Sande (sen) : 110mH-15''64 GOUD (pr), speer-40m89
  • Ruben Cornelus (sen) : 1500m-4'13''11 (pr)
  • Robin Van Kerckhove (sen) : hinkstap-11m47 ZILVER (wind -1.5), ver-5m80 BRONS (wind +1.3)
  • Lynn De Corte (mas) : 100m reeks - 13''02 (wind +0.7), 100m finale-13''00 BRONS (wind -1.0)

22.04.17 Interregio jeugdmeeting Maldegem

  • Jade Cuvelier (pup) : 60m-9''57, hoog-1m05 (pr), hockey-21m00 (pr)
  • Benjamin De Craene (pup) : 60m-8''89, ver-4m20
  • Alexander De Craene (min) : 80m-11""16, ver-4m31 (pr)

23.04.17 Brugge-Damme-Brugge

  • Stien Van Tieghem (min) : jeugdloop 1km : 4'17'' : GOUD
  • Jade Cuvelier (pup) : jeugdloop 1km : 4'25'' : ZILVER
  • Shanaya Schollaert (pup) : jeugdloop 1km : 4'26'' : BRONS
  • Hannes Van Hove (sen) : 4km : 13'38'' : BRONS
  • Maxim Van Loo (sch) : 4km : 14'37'' : 6e
  • Kevin Van Loo (cad) : 4km : 14'46'' : 7e
  • Matthias Allemeersch (sen) : 4km : 14'58'' : 9e
  • Amber Ryckier (cad) : 4km : 16'21'' : ZILVER
  • Stien Van Tieghem (min) : 4km : 16'25'' : BRONS
  • Shanaya Schollaert (pup) : 4km : 17'15'' : 7e
  • Laurel Vandecasteele (min) : 4km : 18'12'' : 24e
  • Eline Spilliaert (ben) : 4km : 19'31'' : 10e
  • Stijn Decadt (mas) : 10km : 39'36'' : 20e
  • Robbe Debruycker (sch) : 10km : 43'00'' : 40e
  • Jolien Ballegeer (sen) : 10km : 57'40'' : 37e