MENU
x
Categorie
Type
Discipline
Prestatie
Naam
Leeftijdscategory
Individuele Prestatie
50m
0u 00m 08s 03
De Corte Lynn
V35
Name: De Corte Lynn
Geslacht: vrouw
Leeftijdscategorie: V35
Datum: 2020-01-04
Locatie: PK Indoor Gent
Indoor/Outdoor: Indoor
Categorie: Individuele Prestatie
Discipline: 50m
Prestatie: 0u 00m 08s 03
Seizoen: 2019-2020
Info: Brons: 60m AC
Individuele Prestatie
50m
0u 00m 06s 46
Ducat Gregory
Junior
Name: Ducat Gregory
Geslacht: man
Leeftijdscategorie: Junior
Datum: 2000-12-05
Locatie: Heverlee
Indoor/Outdoor: Indoor
Categorie: Individuele Prestatie
Discipline: 50m
Prestatie: 0u 00m 06s 46
Seizoen: 2000-2001
Info:
Individuele Prestatie
50m
0u 00m 06s 40
Pillen Stijn
Senior
Name: Pillen Stijn
Geslacht: man
Leeftijdscategorie: Senior
Datum: 2000-12-05
Locatie: Heverlee
Indoor/Outdoor: Indoor
Categorie: Individuele Prestatie
Discipline: 50m
Prestatie: 0u 00m 06s 40
Seizoen: 2000-2001
Info:
Individuele Prestatie
60m
0u 00m 10s 44
Vermeersch Viktor
Pupil
Name: Vermeersch Viktor
Geslacht: man
Leeftijdscategorie: Pupil
Datum: 2019-04-06
Locatie: AVKH Paasmeeting
Indoor/Outdoor: Outdoor
Categorie: Individuele Prestatie
Discipline: 60m
Prestatie: 0u 00m 10s 44
Seizoen: 2018-2019
Info:
Individuele Prestatie
60m
0u 00m 09s 77
Maertens Lotte
Benjamin
Name: Maertens Lotte
Geslacht: vrouw
Leeftijdscategorie: Benjamin
Datum: 2018-09-08
Locatie: VAL-Jongerentrofee OB Brugge
Indoor/Outdoor: Outdoor
Categorie: Individuele Prestatie
Discipline: 60m
Prestatie: 0u 00m 09s 77
Seizoen: 2017-2018
Info:
Individuele Prestatie
60m
0u 00m 10s 13
Karnisauska Karla
Benjamin
Name: Karnisauska Karla
Geslacht: vrouw
Leeftijdscategorie: Benjamin
Datum: 2018-09-08
Locatie: VAL-Jongerentrofee OB Brugge
Indoor/Outdoor: Outdoor
Categorie: Individuele Prestatie
Discipline: 60m
Prestatie: 0u 00m 10s 13
Seizoen: 2017-2018
Info:
Individuele Prestatie
60m
0u 00m 10s 19
Declerck Lars
Pupil
Name: Declerck Lars
Geslacht: man
Leeftijdscategorie: Pupil
Datum: 2019-04-28
Locatie: BvV pup/min jongens Zwevegem
Indoor/Outdoor: Outdoor
Categorie: Individuele Prestatie
Discipline: 60m
Prestatie: 0u 00m 10s 19
Seizoen: 2018-2019
Info:
Individuele Prestatie
60m
0u 00m 10s 42
Lebbe Mathis
Benjamin
Name: Lebbe Mathis
Geslacht: man
Leeftijdscategorie: Benjamin
Datum: 2018-09-08
Locatie: VAL-Jongerentrofee OB Brugge
Indoor/Outdoor: Outdoor
Categorie: Individuele Prestatie
Discipline: 60m
Prestatie: 0u 00m 10s 42
Seizoen: 2017-2018
Info:
Individuele Prestatie
60m
0u 00m 11s 25
Lips Yoran
Benjamin
Name: Lips Yoran
Geslacht: man
Leeftijdscategorie: Benjamin
Datum: 2018-09-08
Locatie: VAL-Jongerentrofee OB Brugge
Indoor/Outdoor: Outdoor
Categorie: Individuele Prestatie
Discipline: 60m
Prestatie: 0u 00m 11s 25
Seizoen: 2017-2018
Info:
Individuele Prestatie
60m
0u 00m 11s 14
Van Hulle Emerik
Benjamin
Name: Van Hulle Emerik
Geslacht: man
Leeftijdscategorie: Benjamin
Datum: 2018-09-08
Locatie: VAL-Jongerentrofee OB Brugge
Indoor/Outdoor: Outdoor
Categorie: Individuele Prestatie
Discipline: 60m
Prestatie: 0u 00m 11s 14
Seizoen: 2017-2018
Info:
Individuele Prestatie
60m
0u 00m 10s 55
Schildermans Kas
Benjamin
Name: Schildermans Kas
Geslacht: man
Leeftijdscategorie: Benjamin
Datum: 2018-09-08
Locatie: VAL-Jongerentrofee OB Brugge
Indoor/Outdoor: Outdoor
Categorie: Individuele Prestatie
Discipline: 60m
Prestatie: 0u 00m 10s 55
Seizoen: 2017-2018
Info:
Individuele Prestatie
60m
0u 00m 09s 48
Deblieck Tobe
Pupil
Name: Deblieck Tobe
Geslacht: man
Leeftijdscategorie: Pupil
Datum: 2019-08-10
Locatie: Beernem Leeuwtjescriterium
Indoor/Outdoor: Outdoor
Categorie: Individuele Prestatie
Discipline: 60m
Prestatie: 0u 00m 09s 48
Seizoen: 2018-2019
Info: