MENU
x
Categorie
Type
Discipline
Prestatie
Naam
Leeftijdscategory
Individuele Prestatie
50m
0u 00m 08s 03
De Corte Lynn
V35
Name: De Corte Lynn
Geslacht: vrouw
Leeftijdscategorie: V35
Datum: 2020-01-04
Locatie: PK Indoor Gent
Indoor/Outdoor: Indoor
Categorie: Individuele Prestatie
Discipline: 50m
Prestatie: 0u 00m 08s 03
Seizoen: 2019-2020
Info: Brons: 60m AC
Individuele Prestatie
60m
0u 00m 09s 65
Dumery Mauro
Benjamin
Name: Dumery Mauro
Geslacht: man
Leeftijdscategorie: Benjamin
Datum: 2019-09-07
Locatie: VAL-Jongerentrofee OB Brugge
Indoor/Outdoor: Outdoor
Categorie: Individuele Prestatie
Discipline: 60m
Prestatie: 0u 00m 09s 65
Seizoen: 2018-2019
Info:
Individuele Prestatie
60m
0u 00m 09s 07
Cuvelier Jade
Pupil
Name: Cuvelier Jade
Geslacht: vrouw
Leeftijdscategorie: Pupil
Datum: 2018-05-01
Locatie: Beveren
Indoor/Outdoor: Outdoor
Categorie: Individuele Prestatie
Discipline: 60m
Prestatie: 0u 00m 09s 07
Seizoen: 2017-2018
Info:
Individuele Prestatie
60m
0u 00m 09s 52
Dumery Mauro
Benjamin
Name: Dumery Mauro
Geslacht: man
Leeftijdscategorie: Benjamin
Datum: 2019-05-25
Locatie: VAL-Jongerentrofee Nieuwpoort
Indoor/Outdoor: Outdoor
Categorie: Individuele Prestatie
Discipline: 60m
Prestatie: 0u 00m 09s 52
Seizoen: 2018-2019
Info:
Individuele Prestatie
60m
0u 00m 10s 77
Damman Luka
Pupil
Name: Damman Luka
Geslacht: man
Leeftijdscategorie: Pupil
Datum: 2018-04-22
Locatie: BvV pup/min jongens Roeselare
Indoor/Outdoor: Outdoor
Categorie: Individuele Prestatie
Discipline: 60m
Prestatie: 0u 00m 10s 77
Seizoen: 2017-2018
Info:
Individuele Prestatie
60m
0u 00m 09s 39
De Lombaerde Felipe
Pupil
Name: De Lombaerde Felipe
Geslacht: man
Leeftijdscategorie: Pupil
Datum: 2018-04-22
Locatie: BvV pup/min jongens Roeselare
Indoor/Outdoor: Outdoor
Categorie: Individuele Prestatie
Discipline: 60m
Prestatie: 0u 00m 09s 39
Seizoen: 2017-2018
Info:
Individuele Prestatie
60m
0u 00m 08s 74
Gnimassou Julien
Pupil
Name: Gnimassou Julien
Geslacht: man
Leeftijdscategorie: Pupil
Datum: 2018-04-22
Locatie: BvV pup/min jongens Roeselare
Indoor/Outdoor: Outdoor
Categorie: Individuele Prestatie
Discipline: 60m
Prestatie: 0u 00m 08s 74
Seizoen: 2017-2018
Info:
Individuele Prestatie
60m
0u 00m 09s 93
Dumery Mauro
Benjamin
Name: Dumery Mauro
Geslacht: man
Leeftijdscategorie: Benjamin
Datum: 2019-05-04
Locatie: Beertjesmeeting Beernem
Indoor/Outdoor: Outdoor
Categorie: Individuele Prestatie
Discipline: 60m
Prestatie: 0u 00m 09s 93
Seizoen: 2018-2019
Info:
Individuele Prestatie
60m
0u 00m 09s 10
Bucquoye Baptiste
Pupil
Name: Bucquoye Baptiste
Geslacht: man
Leeftijdscategorie: Pupil
Datum: 2018-04-22
Locatie: BvV pup/min jongens Roeselare
Indoor/Outdoor: Outdoor
Categorie: Individuele Prestatie
Discipline: 60m
Prestatie: 0u 00m 09s 10
Seizoen: 2017-2018
Info:
Individuele Prestatie
60m
0u 00m 09s 18
Cuvelier Jade
Pupil
Name: Cuvelier Jade
Geslacht: vrouw
Leeftijdscategorie: Pupil
Datum: 2018-04-14
Locatie: Merksem
Indoor/Outdoor: Outdoor
Categorie: Individuele Prestatie
Discipline: 60m
Prestatie: 0u 00m 09s 18
Seizoen: 2017-2018
Info:
Individuele Prestatie
60m
0u 00m 09s 20
Cuvelier Jade
Pupil
Name: Cuvelier Jade
Geslacht: vrouw
Leeftijdscategorie: Pupil
Datum: 2018-04-28
Locatie: Maldegem
Indoor/Outdoor: Outdoor
Categorie: Individuele Prestatie
Discipline: 60m
Prestatie: 0u 00m 09s 20
Seizoen: 2017-2018
Info:
Individuele Prestatie
60m
0u 00m 10s 05
Dumery Mauro
Benjamin
Name: Dumery Mauro
Geslacht: man
Leeftijdscategorie: Benjamin
Datum: 2019-04-06
Locatie: AVKH Paasmeeting
Indoor/Outdoor: Outdoor
Categorie: Individuele Prestatie
Discipline: 60m
Prestatie: 0u 00m 10s 05
Seizoen: 2018-2019
Info: