MENU
x
Categorie
Type
Discipline
Prestatie
Naam
Leeftijdscategory
Individuele Prestatie
60m
0u 00m 10s 71
Van De Geuchte Mateo
Benjamin
Name: Van De Geuchte Mateo
Geslacht: man
Leeftijdscategorie: Benjamin
Datum: 2016-07-30
Locatie: Leeuwtjescriterium Knokke
Indoor/Outdoor: Outdoor
Categorie: Individuele Prestatie
Discipline: 60m
Prestatie: 0u 00m 10s 71
Seizoen: 2015-2016
Info:
Individuele Prestatie
60m
0u 00m 10s 72
Geeraert Bram
Benjamin
Name: Geeraert Bram
Geslacht: man
Leeftijdscategorie: Benjamin
Datum: 2016-07-30
Locatie: Leeuwtjescriterium Knokke
Indoor/Outdoor: Outdoor
Categorie: Individuele Prestatie
Discipline: 60m
Prestatie: 0u 00m 10s 72
Seizoen: 2015-2016
Info:
Individuele Prestatie
60m
0u 00m 12s 67
Braekevelt Florean
Benjamin
Name: Braekevelt Florean
Geslacht: man
Leeftijdscategorie: Benjamin
Datum: 2016-07-30
Locatie: Leeuwtjescriterium Knokke
Indoor/Outdoor: Outdoor
Categorie: Individuele Prestatie
Discipline: 60m
Prestatie: 0u 00m 12s 67
Seizoen: 2015-2016
Info:
Individuele Prestatie
60m
0u 00m 10s 77
Spilliaert Eline
Benjamin
Name: Spilliaert Eline
Geslacht: vrouw
Leeftijdscategorie: Benjamin
Datum: 2016-08-07
Locatie: Leeuwtjescriterium Nieuwpoort
Indoor/Outdoor: Outdoor
Categorie: Individuele Prestatie
Discipline: 60m
Prestatie: 0u 00m 10s 77
Seizoen: 2015-2016
Info:
Individuele Prestatie
60m
0u 00m 11s 26
Vermeersch Viktor
Benjamin
Name: Vermeersch Viktor
Geslacht: man
Leeftijdscategorie: Benjamin
Datum: 2016-06-25
Locatie: Leeuwtjescriterium Brugge
Indoor/Outdoor: Outdoor
Categorie: Individuele Prestatie
Discipline: 60m
Prestatie: 0u 00m 11s 26
Seizoen: 2015-2016
Info:
Individuele Prestatie
60m
0u 00m 09s 94
Schroyens Dante
Pupil
Name: Schroyens Dante
Geslacht: man
Leeftijdscategorie: Pupil
Datum: 2019-09-07
Locatie: VAL-Jongerentrofee OB
Indoor/Outdoor: Outdoor
Categorie: Individuele Prestatie
Discipline: 60m
Prestatie: 0u 00m 09s 94
Seizoen: 2018-2019
Info:
Individuele Prestatie
60m
0u 00m 10s 81
Warmoes Ruben
Pupil
Name: Warmoes Ruben
Geslacht: man
Leeftijdscategorie: Pupil
Datum: 2011-08-24
Locatie: Gentbrugge
Indoor/Outdoor: Outdoor
Categorie: Individuele Prestatie
Discipline: 60m
Prestatie: 0u 00m 10s 81
Seizoen: 2010-2011
Info:
Individuele Prestatie
60m
0u 00m 11s 40
Snauwaert Camille
Pupil
Name: Snauwaert Camille
Geslacht: vrouw
Leeftijdscategorie: Pupil
Datum: 2019-09-07
Locatie: VAL-Jongerentrofee OB
Indoor/Outdoor: Outdoor
Categorie: Individuele Prestatie
Discipline: 60m
Prestatie: 0u 00m 11s 40
Seizoen: 2018-2019
Info:
Individuele Prestatie
60m
0u 00m 09s 85
Thomas Lotte
Pupil
Name: Thomas Lotte
Geslacht: vrouw
Leeftijdscategorie: Pupil
Datum: 2011-09-03
Locatie: Ninove
Indoor/Outdoor: Outdoor
Categorie: Individuele Prestatie
Discipline: 60m
Prestatie: 0u 00m 09s 85
Seizoen: 2010-2011
Info:
Individuele Prestatie
60m
0u 00m 09s 95
Montaigne Chlo‰
Pupil
Name: Montaigne Chlo‰
Geslacht: vrouw
Leeftijdscategorie: Pupil
Datum: 2011-09-03
Locatie: Ninove
Indoor/Outdoor: Outdoor
Categorie: Individuele Prestatie
Discipline: 60m
Prestatie: 0u 00m 09s 95
Seizoen: 2010-2011
Info:
Individuele Prestatie
60m
0u 00m 10s 60
Sayoud Mona
Pupil
Name: Sayoud Mona
Geslacht: vrouw
Leeftijdscategorie: Pupil
Datum: 2011-09-03
Locatie: Ninove
Indoor/Outdoor: Outdoor
Categorie: Individuele Prestatie
Discipline: 60m
Prestatie: 0u 00m 10s 60
Seizoen: 2010-2011
Info:
Individuele Prestatie
60m
0u 00m 11s 07
Snauwaert Camille
Pupil
Name: Snauwaert Camille
Geslacht: vrouw
Leeftijdscategorie: Pupil
Datum: 2019-07-27
Locatie: AVKH Zomermeting
Indoor/Outdoor: Outdoor
Categorie: Individuele Prestatie
Discipline: 60m
Prestatie: 0u 00m 11s 07
Seizoen: 2018-2019
Info: